Oxotrin - chudnutie a maliny

Keď nastane sezóna bobuľovitého ovocia, mali by ste im urobiť miesto v chladničke. Môžete po nich siahnuť vždy, keď dostanete chuť na sladké. Okrem svojej vynikajúcej chuti toho môžu bobule skutočne veľa ponúknuť, pokiaľ ide o chudnutie. Ako vlastne pôsobia?

Nabudia metabolizmus

Čučoriedky a maliny obsahujú flavonoid antokyanín, ktorý pomáha telu produkovať adiponektín, hormón, ktorý sa spája so znižovaním hladín glukózy. Tiež potláča chúťky na jedlo a podporuje metabolizmus.

Bojujú s brušným tukom

Čučoriedkové alebo malinové smoothie alebo mafiny nepotešia iba vaše chuťové bunky. Podľa jednej štúdie môže diéta bohatá na čučoriedky zmeniť to, ako vaše telo ukladá a spracováva tuky na energiu a následne dokáže zmenšiť množstvo brušného tuku.

Obsahujú veľa vlákniny

Či už sú čerstvé, mrazené alebo koncentrované vo forme výživoého doplnku ako je Oxotrin, sú ohromným zdrojom vlákniny, dôležitej živiny, ktorá zlepšuje trávenie a pomáha znižovať nadúvanie. Ak hľadáte bobuľovité ovocie s najväčším množstvom obsiahnutej vlákniny, siahnite po jahodách a malinách. Jedna šálka jahôd jej poskytuje tri gramy, jedna šálka malín dokonca osem gramov.

Obsahujú málo kalórií

Keď budete nabudúce cítiť potrebu a chuť na nejaký rýchle sladké občerstvenie, nevyberte si keksíky či cukríky. Zvoľte bobule. A uvidíte výsledky. Na toľko veľa sladkej a koláčovej chute obsahuje bobuľovité ovocie iba veľmi málo kalórií. Jedna šálka čučoriedok zaváži za 84 kalórií. V černiciach je 62 kalórií na šálku a maliny obsahujú 64 kalórií na jednu šálku.

Začnite chudnúť s Oxotrin-om


Kúpiť tabletky na chudnutie Oxotrin

Back to Top