Oxotrin - chudnutie a Chaluha bublinatá

Kľúčom k zníženiu hmotnosti je potreba spáliť viac kalórií, než prijmete. Musíte zredukovať celkové množstvo prijatých kalórií na 3 500, aby ste schudli 0,5 kg. Bezpečné množstvo, koľko schudnúť za týždeň, je pol až jeden kilogram. Najlepšie sa to dosiahne kombináciou diéty a cvičenia. Ľudia napriek tomu častokrát užívajú aj výživové doplnky, aby podporili svoje chudnutie - Oxotrin je príkladom účinného doplnku.

Oxotrin obsahuje Chaluhu bublinatú - bladderwrack

Chaluha bublinatá, druh morskej riasy, sa v medicíne užíva pri problémoch so štítnou žľazou, pri artritíde a bolesti kĺbov, pri obezite, nedostatku jódu, zápche a množstve iných problémov. Užíva sa tiež lokálne na ošetrenie pokožky pri uhryznutí hmyzom, pri zmierňovaní prejavov starnutia, na ošetrenie popálenín a pri kožných ochoreniach. Stále však potrebujeme viac testov na to, aby bolo možné potvrdiť pozitívny vplyv využitia chaluhy bublinatej v medicíne.

História

Chaluha bublinatá sa používa pri obezite, pretože sa verí, že stimuluje štítnu žľazu pri regulácii hmotnosti. Jej vplyv na chudnutie objavili náhodou už v roku 1862, keď sa lekár snažil vyliečiť chronickú psoriázu pomocou chaluhy bublinatej. Chudnutie však bolo výsledkom stimulácie štítnej žľazy.

Štítna žľaza a hmotnosť

Štítna žľaza pomáha kontrolovať váš metabolizmus, aby udržiaval zdravú hmotnosť. Ak štítna žľaza nedokáže vytvoriť dostatočné množstvo hormónov, môže to vyústiť do hypotyreózy, vaše telo spomaľuje a môže sa zmeniť váš apetít, čo vedie k nárastu hmotnosti. Jód, ktorý sa nachádza v chaluhe bublinatej, môže pri tomto stave pomáhať.

Upozornenie

Vyhýbajte sa chaluhe bublinatej v prípade, že ste neplodná, tehotná alebo kojíte. Tiež, ak máte naplánovaný chirurgický zákrok, alebo ak ste alergický na jód. Chaluha bublinatá môže tiež interferovať s liekmi na štítnu žľazu či na spomalenie zrážanlivosti krvi.

Začnite chudnúť s Oxotrin-om


Kúpiť tabletky na chudnutie Oxotrin

Back to Top