Oxotrin - chudnutie a chilli papričky

Capsicum annuum je latinský názov pre všetky druhy papriky. Každá paprika obsahuje určité množstvo kapsaicínu, čo je látka, ktorá dodáva pálivým paprikám ich štipľavú chuť. Oboje, sladké aj štipľavé papriky, vám pomôžu pri úbytku hmotnosti a telesného tuku.

Menej telesnej hmotnosti a tuku

Sladké papriky, niekedy nazývané aj jemné papriky, zahŕňajú papriky akejkoľvek farby. Tieto papriky vám môžu pomôcť pri znížení telesnej hmotnosti a celkových hladín tuku. Odborníci zistili, že pravidelná konzumácia sladkej červenej papriky počas dvoch týždňov viedla k zníženiu telesnej hmotnosti a naberaniu telesného tuku. Výsledkom testov bolo, že tieto červené papriky môžu byť prospešné kvôli reakcii sympatetického nervového systému. Účinok by však pri použití iného druhu červenej papriky nemusel byť rovnaký.

Oxotrin: Spotreba kalórií a kapsaicín

Vedci skúmali vplyv zložky kapsaicínu, kapsaicínoidu, na schopnosť regulovať konzumáciu kalórií. Zistili, že užitie 2,5 miligramu kapsaicínoidov zredukovalo celkové množstvo skonzumovaných kalórií z jedla. Výsledkom je, že pridanie kapsaicínu do vášho jedálnička môže pomôcť s redukciou hmotnosti, pretože znižuje celkový príjem kalórií.

Vzpruha pre váš metabolizmus

Kapsaicín je najaktívnejšia zložka v štipľavej paprike, ako je kajenská paprika, a je spájaná s mnohými prínosmi pre chudnutie, vrátane oxidácie tuku a výdaj energie. V jednej štúdii účastníci konzumovali 2,6 miligramov kapsaicínu každých 36 hodín počas 144 hodín. Výskumníci zistili, že konzumácia kapsaicínu viedla k vyššej oxidácii tuku po jedle a potlačovala spomalenie metabolizmu, ktoré sa zvyčajne vyskytuje pri diéte s obmedzeným príjmom kalórií. Doplnky s kapsaicínom nemali žiadny negatívny vplyv na tlak krvi. Oxotrin obsahuje 100g tejto váhu znižujúcej látky.

Začnite chudnúť s Oxotrin-om


Kúpiť tabletky na chudnutie Oxotrin

Back to Top