Oxotrin - chudnutie a kofeín

Kofeín v tabletkách Oxotrin môže napomôcť pri chudnutí alebo zabrániť priberaniu na váhe. Kofeín sa vyskytuje v mnohých nápojoch, vrátane kávy, čaju, energetických nápojov a coly, vo výrobkoch obsahujúcich kakao alebo čokoládu, a v rôznych liekoch a potravinových doplnkoch, vrátane doplnkov zameraných na chudnutie.

Hoci výskum ohľadom spojenia medzi kofeínom a hmotnosťou nie je konečný, existuje niekoľko teórií o tom, akým spôsobom súvisí kofeín s hmotnosťou:

  • Potlačenie chuti do jedla. Kofeín môže na krátky čas znížiť chuť do jedla a tak pomáha pri chudnutí.
  • Spaľovanie kalórií. Kofeín môže stimulovať termogenézu - jeden zo spôsobov, ktorým telo vytvára teplo a energiu z trávenia potravy. Tá má za následok chudnutie.

Viacero štúdií zameraných na kofeín a chudnutie a stratu hmotnosti potvrdilo, že lieky s obsahom kofeínu môžu prispieť k zníženiu hmotnosti. Je však potrebné si uvedomiť, že chudnutie je komplexný proces na ktorý vplýva viacero faktorov okrem kofeínu. Preto tabletky Oxotrin obsahujú širší komplex účinných látok pre čo najlepší účinok.

Zapamätajte si: Pri používaní produktov s obsahom kofeínu, ktoré pomáhajú pri chudnutí buďte opatrní. Pri striedmom použití je kofeín vo všeobecnosti bezpečný. Príliš veľa kofeínu však môže spôsobiť nervozitu, nespavosť, nevoľnosť, zvýšený krvný tlak a ďalšie problémy. Vyberajte preto produkty s vhodným obsahom kofeínu.

Okrem toho, niektoré kofeínové nápoje, ako je napríklad šp

Začnite chudnúť s Oxotrin-om


Kúpiť tabletky na chudnutie Oxotrin

Back to Top